Kurumsal

TARİHÇEMİZ

2002 yılı itibariyle kuruluş çalışmalarına başlanılan DÜZEY YAPI 2004 yılı itibariyle aktif bir şekilde inşaat faaliyetine başlamıştır. Yoğun, disiplinli ve itinalı bir çalışma süreci ile çok kısa sayılabilecek bir sürede büyük projelere imza atmayı başarmıştır. Ümraniye Çakmak bölgesinde faaliyetlerine başlayan Düzey Yapı inşaat yapımlarına İstanbul’un farklı ilçelerinde devam etmektedir.

Alanında tecrübeli yöneticileri, yetenekli inşaat ustaları, kaliteli malzemeleri, üst düzey iş ortakları ile Düzey Yapı büyümesini sürdürmeye devam ediyor.
MİSYONUMUZ

Birlikte çalıştığımız arsa tedarikçisi müşterilerimizin ödedikleri bedelin tam karşılığını bulabildikleri kaliteli, kullanışlı, estetik ve güvenli apartman tarzı lüks konut ve işyeri inşaa edip İstanbul’un mimari dönüşümüne ve bölgesel istihdama katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

İstanbul Ümraniye Bölgesinde başlattığımız lüks konut ve işyeri üretimini başta İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinde değişik konseptlerde projeler geliştirerek lüks siteler ve alışveriş merkezleri inşa etmektir.

Compare